Z albumów przygotowywanych przez oficynę Phasma Music tworzy się niezwykle ciekawy i kompleksowy katalog nagrań oraz interpretacji obejmujących najciekawsze utwory współczesnych kompozytorów muzyki klasycznej. Jest także katalog tej oficyny ogromnym zapleczem kompozycji i pomysłów Michaila Travlosa( także założyciela oficyny i fundacji) oraz wybitnej flecistki Iwony Glinki.

Album „Waw” to kolejna płyta, będąca częścią przedsięwzięcia fonograficznego muzycznie ilustrującego poszczególne znaki najstarszego zachowanego alfabetu jakim jest, powstały w starożytności na terenie dzisiejszego Libanu około 1050 roku p.n.e., alfabet fenicki. Pod koniec XIX wieku francuscy archeologowie odkopali inskrypcje alfabetu w ruinach fenickich miast-państw: Tyrze, Byblos i Kartaginie, a indeks wpisany został na listę UNESCO „Pamięć Świata”. Ten składający się z 22 znaków, odczytywany od prawej do lewej strony spółgłoskowy alfabet zapoczątkował wszystkie inne stosowane do dziś w Europie.

Album „Waw” to kilkanaście kompozycji przygotowanych przez kompozytorów z USA, Izraela, Grecji, Kanady, Kolumbii, Włoch i Anglii, w których każdorazowo instrumentem wiodącym jest  flet ( tutaj także w różnych odmianach, jako flet altowy, basowy, piccolo). Co ciekawe, występuje w rozmaitych konfiguracjach: solo, z fortepianem, harfą, klarnetami, wibrafonem, gitarą, fagotem, obojem a nawet z elektroniką. Wirtuozem jest flecistka Iwona Glinka, która z maestrią i gracją porusza się w rożnych, kompozytorskich pomysłach i skojarzeniach. Zamieszkała od 1995 roku w Atenach polska flecistka jest dzisiaj uznaną i wybitną instrumentalistką, liderką Phasma Music Ensemble i ma za sobą gorąco przyjmowane koncerty z orkiestrami i zespołami kameralnymi  na całym świecie. Dyskografia flecistki obejmuje doskonale przyjmowane i rekomendowane albumy,  na których  Iwonie Glince towarzyszą tacy muzycy jak  Anna Sikorzak-Olek (harfa), Adam Eljasiński i Grammenos Chalkias (klarnety), Leszek Lorent (wibrafon), Vicky Stylianou (fortepian), Konstantinos Giovanis (obój), Ioannis Evangelatos (fagot) i Angelos Botsis (gitara). Po płytach: „Aleph”, „Beth”, „Gimel”, „Daleth” i „He” album  „Waw”  jest kolejnym, doskonałym elementem zgrabnie budowanego, także muzycznego, alfabetu.

Dionizy Piątkowski